Gabinet Fizjoterapii

⇩ kliknij tu ⇩

Oddział Intensywnej Terapii Dziecka

Liczba odwiedzających: 28586
NOWOCZESNA REHABILITACJA FUNKCJONALNA

Praca

Najważniejszym atutem Gabinetu Fizjoterapii są ludzie. Środowisko pracy
naszego Gabinetu i panująca w nim atmosfera motywuje współpracujące osoby do
podnoszenia kwalifikacji, wysokiej wydajności, podejmowania nowych wyzwań oraz
sumienności w działaniach, dając tym samym satysfakcję z codziennej pracy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku: FIZJOTERAPEUTA
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii w warunkach gabinetu jak również wizyty domowe,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami,

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- mile widziane kursy i szkolenia,
- prawo jazdy kat. B,

KONTAKT:

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@gabfiz.pl

Ogłoszenie, praca dla fizjoterapeuty

Oddział Intensywnej Terapii Dziecka w Goczałkowicach-Zdroju poszukuje pracowników na niżej wymienione stanowisko:
fizjoterapeuta

Wymagania:
- chęć i gotowość do pracy z dziećmi i młodzieżą, zwłaszcza ze schorzeniami neurologicznymi
- wykształcenie kierunkowe co najmniej licencjat
- znajomość uznawanych metod terapeutycznych (NDT-Bobath, PNF, Terapia manualna, Kinesiotaping)
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, empatia
- umiejętność pracy indywidualnej jak i pracy w zespole profesjonalnych terapeutów
- mile widziane doświadczenie zawodowe w samodzielnej pracy z dziećmi niepełnosprawnymi ( staże, praktyki, wolontariat)

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
- praca na umowę zlecenie w różnym wymiarze godzinowym
- praca w wykwalifikowanym zespole terapeutów i możliwość rozwoju
- szansę urzeczywistnienia własnych wizji i pomysłów na aktywne formy rehabilitacji dzieci i młodzieży
- rozwój osobisty i szkolenia

KONTAKT:

Zainteresowane osoby mogą wysłać swoje CV wraz z Listem motywacyjnym na adres: biuro@gabfiz.pl